Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Sofixa, yazılım geliştirme ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet gösteren 2020 yılında kurulmuş bir şirkettir. Sofixa, deneyimli ve yetenekli bir ekip tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir. Sofixa ekibi, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi ürünlerine yansıtmak için Yazılım ve AR-GE ekibi ile koordineli çalışmaktadır. Sofixa, müşterilerine Web Tasarımı, Web Geliştirme, E-Ticaret Çözümleri, SEO hizmetleri ve daha birçok hizmet sunmaktadır. Sofixa ile iletişime geçerek siz de işinizi dijital dünyaya taşıyabilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

Misyonumuz

Sofixa’nın misyonu, müşterilerine kaliteli, modern ve uygun fiyatlı çözümler sunarak işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Sofixa’nın vizyonu ise, Website kullanımının yoğunlaştığı dönemlerde teknolojinin sunduğu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek sektöründe lider ve güvenilir bir marka olmaktır.

3+

Yıllık Deneyim

Her Zaman Daha İyiye...

Kuruluşumuzun ilk gününden beri profesyonellere yönelik çözümler hazırlamayı hedefleyen E-ticaret ve E-Pin alanında müşteri odaklı ve yüksek müşteri deneyimli websitelerimiz ile her daim ileriyi hedefliyoruz.

7

Tamamlanan Proje

283

Toplam Müşteri